Strona główna‎ > ‎

Tangowy bal sylwestrowy „Na Starówce”

opublikowane: 7 gru 2017, 10:43 przez Grzegorz Skoczylas   [ zaktualizowane 7 gru 2017, 10:44 ]


Jak z pewnością wiecie, w tym roku w Bielsku-Białej nie będzie dużego tangowego balu sylwestrowego, jaki był organizowany w kilku poprzednich latach. Wiecie też, że na początku nowego roku odbędzie się kolejny Beskidzki Maraton Tanga. Jednak w sylwestrową noc fani tanga nie mają się gdzie podziać.

Powstała inicjatywa, żeby jednak wspólnie zagospodarować tę noc dla fanów tanga. Bawić się będziemy w tej samej sali, w której w każdą niedzielę odbywa się Milonga na Starówce.

Udział w balu

Procedura jest następująca: zainteresowani jak najszybciej wysyłają e-mail na adres gskoczylas@tangomocja.com (lub — ewentualnie — zadzwonić: 503 064 953). W temacie proszę wpisać "Tangowy bal sylwestrowy 2017". Na wasz adres e-mail dostaniecie zwrotnie numer konta bankowego, na które niezwłocznie wpłacicie 150 zł (to tylko 75 zł od osoby!). Nie zapomnijcie sprawdzić poczty!

Za powyższą cenę zdołamy wynająć salę i kupić trochę szampana oraz parę drobiazgów na udekorowanie sali.

Z zainteresowanymi będziemy ustalać szczegóły organizacyjne balu. Zakładamy, że każda para solidarnie weźmie udział w przygotowaniach (sałatki, ciasta itp.; będziemy koordynować). Umówimy się również, jak zorganizować ciepły posiłek. Oczywiście jesteśmy otwarci również na inne pomysły.

Jeżeli będzie więcej niż 20 chętnych par, to o udziale w balu będzie decydować kolejność zgłoszeń. Będziemy brać pod uwagę tylko zgłoszenia potwierdzone wpłatą na konto.