Kalendarz wydarzeń

Zajęcia

Prowadzimy regularne zajęcia tanga. Co pewien czas ogłaszamy zapisy na nowy kurs dla początkujących. Bierzemy również udział w różnych wydarzeniach promujących tango — samodzielnie lub wraz ze Stowarzyszeniem Tanga Argentyńskiego BBTango.

Jeżeli nie chcesz czekać, aż ogłoszone zostaną zapisy na nowy kurs tanga dla początkujących, proponujemy zajęcia indywidualne.

Milongi, warsztaty, koncerty

W Bielsku-Białej milongi odbywają się regularnie — na ogół dwa lub trzy razy w tygodniu. Oprócz tego organizowane są praktyki, warsztaty, koncerty i inne wydarzenia związane z tangiem. Również w okolicach Bielska-Białej jest wiele milong i wydarzeń związanych z tangiem.

W poniższym kalendarzu umieszczone są milongi organizowane w Bielsku-Białej i okolicach. Aby dowiedzieć się więcej o danej milondze (adres itp.), kliknij w wybrane wydarzenie. Natomiast na stronie internetowej http://www.tangoevents.etaniec.org zamieszczane są informacje o dużych wydarzeniach tangowych, takich jak maratony tanga, festiwale tanga, wczasy z tangiem itp.

O praktykach, warsztatach, koncertach i innych wydarzeniach związanych z tangiem na bieżąco informujemy również w aktualnościach.

Słowniczek terminów

    • milonga — impreza taneczna, podczas której tańczymy niemal wyłącznie tango

    • praktyka — miejsce, gdzie można poćwiczyć różne elementy tanga pod okiem instruktora lub bardziej doświadczonych tancerzy; zazwyczaj mają formę luźnych zajęć, gdzie każdy sam sobie wybiera, jakie elementy chce ćwiczyć

    • warsztaty — nieregularne zajęcia, na ogół prowadzone przez zaproszonych instruktorów