Forum informacyjno–dyskusyjne

Data publikacji: Apr 12, 2014 9:55:5 AM

W Internecie istnieje kilka witryn związanym z tangiem w Bielsku-Białej. Niektóre z nich znajdziecie w pasku bocznym oraz »tutaj«. Dzisiaj jednak chcielibyśmy was zainteresować naszym forum informacyjno-dyskusyjnym.

Co daje udział w forum

O wszystkich ważnych wydarzeniach staramy się informować na naszych stronach internetowych. Jednak nie wszystko nadaje się do pisania na stronie. Na przykład w Polsce, często niedaleko od Bielska, są różne fajne wydarzenia, takie jak warsztaty, festiwale tanga, koncerty itp. Dzięki forum można na przykład poinformować, że jedziemy na takie wydarzenie i że mamy dla chętnych wolne miejsce w samochodzie. Można też dzielić się pomysłami związanymi z tangiem (na przykład weekendowe warsztaty tanga połączone z ćwiczeniami jogi). Właściwie można pisać o wszystkim, co się wiąże z tangiem.

Jak to działa

Najpierw się zapisujemy

Aby przystąpić do forum, musisz się do niego zapisać. W tym celu należy wypełnić prosty formularz. Wkrótce po przesłaniu formularza twój adres e-mail zostanie dodany do listy członków forum (zazwyczaj po kilku godzinach). Po dopisaniu do forum otrzymasz na potwierdzający e-mail. Następnie możesz samodzielnie zarządzać swoim udziałem w forum. W szczególności, w każdej chwili samodzielnie możesz się z forum wypisać.

Jeżeli nie lubisz wypełniać formularzy, to możesz się również zapisać zgłaszając się do opiekunów forum: Lechosława Hojnackiego lub Grzegorza Skoczylasa. Najłatwiej możesz to zrobić podczas czwartkowych milong w Restauracji Maska (zazwyczaj od 1900–2300).

Możemy dyskutować

Jeżeli chcesz o czymś poinformować pozostałych członków forum, wyślij wiadomość do tangobielsko@googlegroups.com. Twój list zostanie automatycznie przekazany wszystkim pozostałym uczestnikom forum. Jeżeli odpowiesz na list otrzymany z forum, to twoja odpowiedź również zostanie przesłana do wszystkich pozostałych członków. W ten sposób możesz nie tylko być biernym czytelnikiem wiadomości, ale również aktywnie komentować wiadomości publikowane na forum.

Jeżeli masz konto Google, to również możesz uczestniczyć w forum poprzez stronę internetową http://groups.google.com/forum/#!forum/tangobielsko.

Forum

Uwaga! Poniższa część tej strony jest dostępna tylko dla osób, które są członkami forum. Jeżeli jeszcze nie jesteś członkiem — zapisz się.