Aktualne informacje

Data publikacji: May 31, 2016 7:34:28 PM

Przykłady tanga

W dziale Czym jest tango udostępniliśmy dwa nowe pokazy tanga. Tańczą znakomici tancerze: Sigrid Van Tilbeurgh i Murat Erdemsel. Oboje są bardzo muzykalni i, oprócz kilku elementów przygotowanych na pokaz, tańczą tak, jak można by zatańczyć na każdej milondze.

Mistrzów warto oglądać i podglądać. W ten sposób zyskujemy większą świadomość, co nam się najbardziej podoba i do czego chcemy w tangu dążyć.

Filmy z tych stron zalecamy oglądać na całym ekranie. W tym celu przesuń wskaźnik myszy do prawego dolnego narożnika filmu i kliknij w mały kwadracik.

Przydatne adresy

Ostatnio odświeżyliśmy stronę, na której zebraliśmy przydatne adresy witryn internetowych. Znajdziecie tam wiele przydatnych adresów:

  • adresy witryn internetowych związanych z tangiem w Bielsku-Białej

  • adresy witryn internetowych związanych z tangiem w Polsce

  • adresy witryn internetowych związanych z tangiem na świecie

  • adresy witryn (przeważnie sklepów) specjalizujących się w tangowej modzie; panie (i panowie!) mogą tam albo kupić jakiś modny tangowy strój, albo poszukać inspiracji

  • adresy sklepów internetowych sprzedających buty do tanga

Jeżeli znasz jakiś adres, który Twoim zdaniem powinien znaleźć się w zestawieniu na tej stronie, to — prosimy — poinformuj nas o tym. Poinformuj nas również, jeżeli zauważysz, że jakiś błąd (np. nieaktualny adres witryny internetowej).

Tango i dzieci

Od czasu do czasu słyszymy, że ktoś chciałby tańczyć, ale — niestety — potrzeba opiekowania się małym dzieckiem uniemożliwia zrealizowanie tego pragnienia.Mądrzy ludzie powtarzają, że jeżeli komuś naprawdę na czymś zależy, to znajdzie sposób, żeby to zrealizować. Widywaliśmy już rodziców chodzących na kurs tanga z małym dzieckiem. Podczas gdy rodzice ćwiczyli, dziecko bawiło się swoją ulubioną zabawką. Można też zabrać dziecko na milongę. Znamy rodziców, którzy robią to dość regularnie.