Idą święta

Data publikacji: Dec 06, 2013 7:50:13 PM

Wigilia

Pozostałe szczegóły: wkróce

Przerwa świąteczna

Zbliża się okres świąt Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. W czasie świąt wielu spośród nas spotka się ze swoimi rodzinami. Również nasza tangowa rodzina spotka się z tej okazji. Zapraszamy na tangowe spotkanie wigilijne. Wszyscy miłośnicy tanga z Bielska-Białej i okolic, oraz nasi przyjaciele, spotkają się na wspólnej imprezie w niedzielę, 15 grudnia.

Wstęp: około 10 zł.

W okresie świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku zajęć nie będzie. Ostatnie zajęcia w tym roku odbędą się 19 grudnia 2013 r. Po świątecznym wyciszeniu i sylwestrowych szaleństwach wznowimy zajęcia od 9 stycznia 2014 r.

Będzie wiele okazji do tanga

W tym okresie będzie wiele okazji do tańczenia tanga. W najbliższym czasie okaże się, czy będzie milonga w Szczepana (26 grudnia).

Zaraz po świętach rozpocznie się cykl imprez tangowych. Od soboty, 28 grudnia 2013 r. do czwartku, 2 stycznia 2014 r., codziennie będzie okazja do tańczenia tanga.

Nie tylko tango

Będzie też okazja kupienia butów do tańca. Podczas przesylwestrowych milong swoje stoiska z butami do tańca prawdopodobnie będą miały firmy Zoha oraz Elante. Będzie można obejrzeć, przymierzyć, kupić.

Będzie też można podreperować nerwy i zdrowie. Znana w Polsce i poza granicami specjalistka od jogi i terapii naturalnej, Małgorzata Mączko, poprowadzi dla chętnych gimnastykę antystresową. Będą to ćwiczenia zalecane przy problemach z:

  • kręgosłupem

  • bezsennością

  • chronicznych bólach stawów

  • dyskomfortach pleców i szyi

Na zajęcia pani Mączko przyjeżdżają ludzie z Polski i z zagranicy. Warto skorzystać z okazji, tym bardziej, że ani wiek, ani doświadczenie nie są wymagane. Zajęcia będą dostosowane do potrzeb i możliwości uczestników.

Czasami zdarza się, że wydarzenia dzieją się tak szybko, że nie nadążamy z informowaniem o nich przez oficjalne kanały (np. ta strona internetowa, lub tutaj). Dlatego zachęcamy do zapisania się do forum informacyjno-dyskusyjnego. Członkowie forum na ogół dostają około jednego e-maila tygodniowo. W każdej chwili można się samodzielnie wypisać z forum.

Poświęć 5 minut na zarejestrowanie się, a niezawodnie będziesz otrzymywać informacje z ostatniej chwili.