Milonga w ogrodach willi Jankowskiego (przeniesiona do Maski)

Data publikacji: May 11, 2013 12:40:30 PM

Karol Jankowski był jednym z największych bielskich fabrykantów. Był wizjonerem. W swoich fabrykach włókienniczych między innymi w roku 1820 zainstalował pierwszą w Bielsku maszynę parową. Zapoczątkował tym rewolucję przemysłową miasta.W niedzielę, 12 marca, milonga będzie w ogrodzie willi Jankowskiego — na specjalnie przygotowanej dla nas podłodze. Uczestnicząc w tej milondze będziemy mogli tańczyć w pięknej scenerii, a jednocześnie sprawić ogromną przyjemność przebywającym tam seniorom. Wszyscy uczestnicy milongi proszeni są o punktualne przybycie. Tym razem rozpoczynamy wcześnie, bo już od godzinie 1600. Będziemy tańczyć do godziny 2100. Seniorzy (i ich rodziny) będą mogli nas obserwować tylko na początku.

Uwaga!

Przed wyjściem na tę milongę zalecamy zajrzenie do Internetu. Docelowo podłoga dla tańczących będzie zadaszona, ale tym razem dachu jeszcze nie ma. Jeżeli pogoda nie dopisze i będzie padać, to milonga zostanie przeniesiona do Restauracji Maska.

Z ostatniej chwili…

Z powodu złej pogody milonga została przeniesiona do Restauracji Maska, ul. Wita Stwosza 10. Bawimy się w godzinach od 20:00 do 22:00.