Przerwa świąteczno-noworoczna

Data publikacji: Dec 16, 2014 3:38:41 PM

W tym roku przerwa świąteczno-noworoczna rozpocznie się nieco wcześniej, niż zazwyczaj, i będzie nieco dłuższa. W czwartek, 18 grudnia 2014 r., zajęć nie będzie. Na kolejne zajęcia zapraszamy dopiero w czwartek, 8 stycznia 2015 r.Gorąco zachęcamy, aby podczas tej przerwy szczególnie często uczestniczyć w milongach i innych wydarzeniach tangowych. Będzie się sporo działo.

Przypominamy, że — jak co roku — organizujemy w Bielsku-Białej wielki Tangowy Bal Sylwestrowy. Odbędzie się w przepięknej sali balowej, w Sali Redutowej w kamienicy Pod Orłem.

Zaraz po balu będzie trzydniowy Beskidzki Maraton Tanga. Odbędzie się w Szczyrku, w Orlim Gnieździe.

Aby wziąć udział w Balu lub Maratonie, trzeba się zapisać. Pary i panowie zostaną przyjęci natychmiast. Panie muszą niestety czekać, aż znajdzie się jakiś partner do pary (kilkanaście pań czeka na partnerów).

Między Balem i Maratonem, oraz po Maratonie, będzie wiele milong. Na milongę może przyjść każdy. Szczegółowe zestawienie wydarzeń w okresie noworocznym jest »tutaj«.

Zanim jednak nadejdą święta, wszyscy miłośnicy tanga zaproszeni są na Tangową Wigilię. Odbędzie się w niedzielę, 21 grudnia, w Sali Bankietowej (Rynek 4, sala na I piętrze) sali Hufca ZHP, ul. Fryderyka Chopina 3. Początek o 18:00, zakończenie o 22:00. Będą tradycyjne śledzie i smakołyki.