Tangowy bal sylwestrowy i Beskidzki Maraton Tanga

Data publikacji: Nov 22, 2015 5:57:56 PM

W tym roku po raz odbędą się dwie wielkie imprezy tangowe:

    • Tangowy bal sylwestrowy — już po raz piąty

    • Beskidzki Maraton Tanga — po raz drugi

Podczas obu imprez muzykę przygotują doskonali didżeje — jedni z najlepszych w tej dziedzinie.

Uwaga! W miarę zbliżania się końca roku cena będzie stopniowo rosła.

Relacje z ubiegłorocznego balu:

Szczegółowe informacje o balu, uzupełniane w miarę potrzeb, publikowane są »tutaj«. Są tam również informacje o cenach.

Tangowy bal sylwestrowy odbędzie się, podobnie jak w dwóch poprzednich latach, w jednej z najpiękniejszych sal balowych w Polsce: w sali redutowej w kamienicy Pod Orłem. Salę można obejrzeć również »tutaj«.

W ubiegłym roku w balu wzięło udział nieco ponad 200 miłośników tanga. Przyjechali nie tylko z całej Polski, ale również z zagranicy — od Moskwy po Mediolan. W tym roku organizatorzy spodziewają się większej liczby uczestników.

Informacja dla tych, którzy jeszcze nie byli na takiej imprezie: maratony tanga polegają na tym, że codziennie od około 11:00 do 6:00 następnego dnia cały czas jest doskonała muzyka, a od 6:00 do około 11:00 — jest przerwa techniczna (sprzątanie sali, wietrzenie, itp.).

Oczywiście każdy tańczy tyle, ile ma ochotę.

Szczegółowe informacje o Beskidzkim Maratonie Tanga, uzupełniane w miarę potrzeb, publikowane są »tutaj«. Są tam również informacje o cenach.

Uwaga! W miarę zbliżania się końca roku cena będzie stopniowo rosła.

Relacja z ubiegłorocznego Maratonu:

Beskidzki Maraton Tanga, w zamierzeniu organizatorów, ma się odbywać co roku w pierwszy weekend nowego roku. W tym roku będzie już w dniach 1–3 stycznia 2016 r. Podobnie jak w ubiegłym roku, Maraton odbędzie się w Szczyrku w Orlim Gnieździe. Za przystępną cenę uczestnicy otrzymują trzy dni doskonałej muzyki, noclegi oraz pełne wyżywienie.

W ubiegłym roku w pierwszej edycji Maratonu wzięło udział prawie 160 osób z całej Polski i z zagranicy. Organizatorzy spodziewają się, że w tym roku uczestników będzie więcej.