Zajęcia w czasie wakacji

Data publikacji: Jun 28, 2013 11:28:49 PM

W miesiącach letnich wiele szkół tanga również robi przerwę wakacyjną. My postanowiliśmy tego nie robić. Zdajemy sobie sprawę, że jeżeli teraz zrobilibyśmy niemal dwumiesięczną przerwę, to po wakacjach praktycznie musielibyśmy zacząć kurs od początku.

Zdajemy sobie również sprawę z tego, że lato jest miesiącem wyjazdów. Od czasu do czasu niektórzy spośród was nie będą mogli przyjść na zajęcia. Proponujemy więc następujący układ: jeżeli ktoś z was nie może przyjść na zajęcia, to postara się zawiadomić nas o tym jak najwcześniej! Jeżeli zdarzy się tak, że większość osób nie będzie mogła przyjść na jakieś zajęcia, to wtedy je odwołamy. W takim przypadku zawiadomimy wszystkich o tym.

Innymi słowy: zajęcia odbywać się będą regularnie, chyba że je wcześniej odwołamy.

Jednocześnie mamy do was prośbę. Rozumiemy, że czasem zdarzają się sytuacje losowe i dopiero w ostatniej chwili okazuje się, że nie możecie przyjść na zajęcia. Jednak, jak na nasz gust, nieco zbyt często dowiadujemy się o tym w ostatniej chwili, na moment przed zajęciami. Szanujmy się nawzajem i informujmy o takich sytuacjach jak najwcześniej!