Zbliża się koniec roku

Data publikacji: Dec 16, 2015 10:0:12 PM

Koniec 2015 roku tuż, tuż. W najbliższy czwartek, czyli 17 grudnia, w restauracji Maska odbędzie się milonga przedświąteczna. Jednocześnie będzie to ostatnia w tym roku milonga Maska. Zapraszamy wszystkich miłośników tanga do wspólnej zabawy!

W następny czwartek jest wigilia Bożego Narodzenia, a w kolejny — Nowy Rok.

Ostatnie w tym roku zajęcia tanga w naszej szkole odbędą się we wtorek, 22 grudnia. Kolejne zajęcia odbędą się dopiero w 2016 roku.Mamy nadzieję, że spotkamy się wszyscy na Tangowym Balu Sylwestrowym lub na Beskidzkim Maratonie Tanga. Jeżeli ktoś jeszcze nie zdecydował się, to gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tych imprezach!

Świąteczna przerwa w zajęciach będzie trwać co najmniej 2 tygodnie. To sporo, zwłaszcza dla tych, którzy przygodę z tangiem rozpoczęli niedawno. Zachęcamy do ćwiczeń w domu. Można ćwiczyć samodzielnie lub w parach. Możecie ćwiczyć te elementy, które ćwiczymy na zajęciach. Możecie też poszukać inspiracji w Internecie. Na przykład w YouTube na kanale Tango Tools znajdziecie oprócz kilku pokazów całe mnóstwo stosunkowo krótkich filmów (zazwyczaj trwają około minuty) prezentujących ćwiczenia techniki (solo) lub krótkie sekwencje tangowych kroczków. Niektóre filmy przeznaczone są dla początkujących, a inne — dla bardziej zaawansowanych.

W 2016 roku planujemy rozpocząć nowy kurs tanga dla początkujących. Jeszcze nie ma ustalonego terminu rozpoczęcia kursu, ale chcielibyśmy rozpocząć albo jeszcze w karnawale, albo tuż po nim. Zaproście znajomych na tango.